Href Lang Exchange (1.0.0-beta5) - en to af translation catalogue (29 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Remove
af: Verwyder

en: Language
af: Taal

en: Overview
af: Oorsig

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: - None -
af: - Geen -

en: Country
af: Land

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Path
af: Pad

en: Created
af: Geskep

en: Page
af: Bladsy

en: Revisions
af: Weergawes

en: System
af: Stelsel

en: Publishing options
af: Publiseringsopsies

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: Revert
af: Rol terug

en: Revision
af: Weergawe

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
