Href Lang Exchange (1.0.0-beta5) - en to ar translation catalogue (50 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Remove
ar: حذف

en: Language
ar: اللغة

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Country
ar: الدولة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: Path
ar: المسار

en: Region
ar: المنطقة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Page
ar: الصفحة

en: Site
ar: موقع

en: Url
ar: المسار

en: Revisions
ar: المراجعات

en: System
ar: النظام

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Publishing options
ar: خيارات النشر

en: Create new revision
ar: أنشئ نسخة جديدة

en: Revert
ar: استرجع

en: Reference
ar: مرجع

en: Revisions for %title
ar: مراجعات %title

en: Revision
ar: مراجعة

en: Changed
ar: تم التغير

en: Revision of %title from %date
ar: نسخة %date من %title

en: Apply
ar: تطبيق

en: Language switcher
ar: محدد اللغات

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ar: هل أنت متأكد أنك راغب في حذف مراجعة %revision-date؟

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ar: هل أنت متأكد أنك راغب في حذف مراجعة %revision-date؟

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Delete all revisions
ar: حذف كافة المراجعات

en: - All -
ar: - الكل -

en: Copy of the revision from %date.
ar: نسخة من مراجعة %date.

en: Operations links
ar: روابط العمليات

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي

en: Are you sure you want to remove the @entity-type %label?
ar: متأكد انك ترغب في حذف ال @entity-type %label?
