Href Lang Exchange (1.0.0-beta5) - en to da translation catalogue (50 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Remove
da: Fjern

en: Language
da: Sprog

en: Overview
da: Overblik

en: Edit
da: Redigér

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: - None -
da: - Ingen -

en: Country
da: Land

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Import
da: Importér

en: Export
da: Eksportér

en: Save
da: Gem

en: View
da: Vis

en: Path
da: Sti

en: Created
da: Oprettet

en: Page
da: Side

en: Url
da: URL

en: Revisions
da: Versioner

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Publishing options
da: Udgivelse

en: Create new revision
da: Opret ny version

en: Revert
da: Gendan

en: Revisions for %title
da: Versioner af %title

en: Revision
da: Version

en: Changed
da: Ændret

en: Revision of %title from %date
da: Version af %title fra %date

en: Apply
da: Udfør

en: Language switcher
da: Sprogvælger

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
da: Ønsker du at vende tilbage til versionen fra %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
da: Ønsker du at slette versionen fra %revision-date?

en: Offset
da: Forskydning

en: Add Site
da: Tilføj site

en: Delete all revisions
da: Slet alle revisioner

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Copy of the revision from %date.
da: Kopi af versionen fra %date.

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Administrative title
da: Administrativ titel

en: Current revision
da: Nuværende version

en: Operations links
da: Redigeringslinks

en: Asc
da: Stigende

en: An autocomplete text field.
da: Et tekstfelt med autofuldførelse.

en: @date by @username
da: @date af @username

en: Are you sure you want to remove the @entity-type %label?
da: Er du sikker på, at du ønsker at fjerne @entity-type %label?
