Href Lang Exchange (1.0.0-beta5) - en to eo translation catalogue (42 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Remove
eo: Forigu

en: Language
eo: Lingvo

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Country
eo: Lando

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: Path
eo: Vojo

en: Region
eo: Regiono

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Page
eo: Paĝo

en: Url
eo: URL

en: Revisions
eo: Malfaroj

en: System
eo: Sistemo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Publishing options
eo: Publikigaj opcioj

en: Create new revision
eo: Kreu novan revizion

en: Revert
eo: Malfari

en: Revisions for %title
eo: Revizioj por %title

en: Revision
eo: Revizio

en: Revision of %title from %date
eo: Revizio pri %title de %date

en: Apply
eo: Apliku

en: Language switcher
eo: Lingva ŝaltilo

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas malfari al la revizio je %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi la revizion je %revision-date?

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Copy of the revision from %date.
eo: Kopio de la revizio de %date.

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: Asc
eo: kreske
