Href Lang Exchange (1.0.0-beta5) - en to is translation catalogue (33 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Language
is: Tungumál

en: Overview
is: Yfirlit

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Country
is: Land

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Import
is: Flytja inn

en: Export
is: Flytja út

en: Save
is: Vista

en: View
is: Skoða

en: Path
is: Slóð

en: Region
is: Svæði

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Page
is: Síða

en: Url
is: Vefslóð

en: Revisions
is: Útgáfur

en: System
is: Kerfi

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Publishing options
is: Útgáfustillingar

en: Create new revision
is: Búa til nýja útgáfu

en: Revision
is: Útgáfa

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
