Href Lang Exchange (1.0.0-beta5) - en to jv translation catalogue (32 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Remove
jv: Buwang

en: Language
jv: Basa

en: Overview
jv: Sekilas

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Country
jv: Negara

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Page
jv: Kācā

en: Revisions
jv: Owah-owahan

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Publishing options
jv: Opsi penerbitan

en: Create new revision
jv: Gawé  revisi anyar

en: Revert
jv: Baléknā

en: Revisions for %title
jv: Pengubahan kanggo %title

en: Revision
jv: Perubahan

en: Revision of %title from %date
jv: Revisi %title sākā %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
jv: Sampéyan yakin arep mbaléknā nang revisi %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak revisi sākā %revision-date?

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Copy of the revision from %date.
jv: Nyalin revisi sākā %date.

en: Asc
jv: Urut Maju
