Href Lang Exchange (1.0.0-beta5) - en to mr translation catalogue (25 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Remove
mr: काढा

en: Language
mr: भाषा

en: Edit
mr: संपादन

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Country
mr: देश

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Import
mr: आयात

en: Export
mr: निर्यात

en: Save
mr: संरक्षीत

en: View
mr: बघा

en: Path
mr: रस्ता

en: Region
mr: क्षेत्र

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Page
mr: पान

en: Site
mr: संकेतस्थळ

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Publishing options
mr: प्रकाशित करण्यासाठीचे पर्याय
