Href Lang Exchange (1.0.0-beta5) - en to pl translation catalogue (55 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Remove
pl: Usuń

en: Language
pl: Język

en: Overview
pl: Przegląd

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: - None -
pl: - Brak -

en: Country
pl: Państwo

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Path
pl: Ścieżka

en: Created
pl: Utworzono

en: Page
pl: Strona

en: Site
pl: Witryna

en: Url
pl: URL

en: Revisions
pl: Wersje

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Publishing options
pl: Opcje publikacji

en: Create new revision
pl: Dodaj nową wersję

en: Revert
pl: Przywróć

en: Reference
pl: Referencja

en: Revisions for %title
pl: Wersje dla %title

en: Revision
pl: Wersja

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Revision of %title from %date
pl: Wersja %title z dnia %date

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Language switcher
pl: Przełącznik wersji językowej

en: Sitemap
pl: Mapa witryny

en: Connect
pl: Połącz

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno przywrócić wersję z dnia %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno usunąć wersję z dnia %revision-date?

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Metatags
pl: Metatagi

en: Delete all revisions
pl: Usuń wszystkie wersje

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Copy of the revision from %date.
pl: Kopia z %date.

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Administrative title
pl: Tytuł wewnętrzny

en: Current revision
pl: Bieżąca wersja

en: Operations links
pl: Odnośniki do czynności

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: An autocomplete text field.
pl: Pole tekstowe z auto-uzupełnianiem.

en: @date by @username
pl: @date przez @username

en: Are you sure you want to remove the @entity-type %label?
pl: Czy na pewno usunąć @entity-type %label?
