Href Lang Exchange (1.0.0-beta5) - en to sv translation catalogue (56 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Remove
sv: Ta bort

en: Language
sv: Språk

en: Overview
sv: Översikt

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Country
sv: Land

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Import
sv: Importera

en: Export
sv: Exportera

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Path
sv: Sökväg

en: Created
sv: Skapad

en: Page
sv: Sida

en: Site
sv: Webbplats

en: Url
sv: URL

en: Revisions
sv: Versioner

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Publishing options
sv: Publiceringsalternativ

en: Create new revision
sv: Skapa ny version

en: Revert
sv: Återställ

en: Reference
sv: Referens

en: Revisions for %title
sv: Versioner för %title

en: Revision
sv: Version

en: Changed
sv: Ändrad

en: Revision of %title from %date
sv: Version av %title från %date

en: Apply
sv: Applicera

en: Language switcher
sv: Språkväljare

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sv: Är du säker på att du vill återställa till versionen från %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sv: Är du säker på att du vill radera versionen från %revision-date?

en: Offset
sv: Kompensera

en: Disconnect
sv: Koppla från

en: Metatags
sv: Metataggar

en: Delete all revisions
sv: Radera alla versioner

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Copy of the revision from %date.
sv: Kopia av versionen från %date.

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Administrative title
sv: Administrativ titel

en: Current revision
sv: Nuvarande version

en: Operations links
sv: Länkar till funktioner

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: An autocomplete text field.
sv: Ett automatiskt kompletterande textfält.

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.

en: @date by @username
sv: @date av @username

en: Are you sure you want to remove the @entity-type %label?
sv: Är du säker på att du vill radera @entity-type %label?
