Href Lang Exchange (1.0.0-beta6) - en to az translation catalogue (49 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Remove
az: Çıxart

en: Language
az: Dil

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: - None -
az: - heç nə -

en: Country
az: Ölkə

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Path
az: Yol

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: Site
az: Sayt

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: System
az: Sistem

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Publishing options
az: Nəşr seçimləri

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Revert
az: Qaytarma

en: Reference
az: Istinad

en: Revisions for %title
az: %title üçün düzəlişlər

en: Revision
az: Reviziya

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Revision of %title from %date
az: %date %title yenidən baxılması

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Language switcher
az: Dil dəyişdiricisi

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
az: %revision-date tarixindən düzəlişə qayıtmaq istədiyinizə əminsiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
az: %revision-date revizionunu silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Offset
az: Ofset

en: Delete all revisions
az: Bütün düzəlişləri silin

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Copy of the revision from %date.
az: %date tarixindən düzəlişin surəti.

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Administrative title
az: İnzibati başlıq

en: Current revision
az: Cari təftiş

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri
