Href Lang Exchange (1.0.0-beta6) - en to el translation catalogue (51 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Language
el: Γλώσσα

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Country
el: Χώρα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Path
el: Διαδρομή

en: Region
el: Περιοχή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Page
el: Σελίδα

en: Site
el: Ιστοσελίδα

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: System
el: Σύστημα

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Publishing options
el: Επιλογές δημοσίευσης

en: Create new revision
el: Δημιουργία νέας αναθεώρησης

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Reference
el: Αναφορά

en: Revisions for %title
el: Αναθεωρήσεις του %title

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Revision of %title from %date
el: Αναθεώρηση του %title της %date

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Language switcher
el: Αλλαγή γλώσσας

en: Sitemap
el: Χάρτης ιστοτόπου

en: Connect
el: Σύνδεση

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να επαναφέρετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Delete all revisions
el: Διαγραφή όλων των αναθεωρήσεων

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Copy of the revision from %date.
el: Αντίγραφο της αναθεώρησης της %date.

en: Administrative title
el: Διαχειριστικός τίτλος

en: Current revision
el: Τρέχουσα αναθεώρηση

en: Asc
el: Αύξ

en: An autocomplete text field.
el: Ένα αυτοσυμπληρούμενο πεδίο κειμένου.
