Href Lang Exchange (1.0.0-beta6) - en to fi translation catalogue (53 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Remove
fi: Poista

en: Language
fi: Kieli

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Country
fi: Maa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Import
fi: Tuo

en: Export
fi: Vie

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Path
fi: Polku

en: Region
fi: Alue

en: Created
fi: Luotu

en: Page
fi: Sivu

en: Site
fi: Sivusto

en: Url
fi: Osoite

en: Revisions
fi: Versiot

en: System
fi: Järjestelmä

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Publishing options
fi: Julkaisuasetukset

en: Create new revision
fi: Luo uusi versio

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Reference
fi: Viittaus

en: Revisions for %title
fi: Kirjoituksen %title versiot

en: Revision
fi: Versio

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Revision of %title from %date
fi: Versio kirjoituksesta %title, julkaistu %date

en: Apply
fi: Käytä

en: Language switcher
fi: Kielen vaihtaja

en: Sitemap
fi: Sivukartta

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
fi: Oletko varma, että haluat ottaa käyttöön version jonka päiväys on %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
fi: Haluatko varmasti poistaa version, jonka päiväys on %revision-date?

en: Delete all revisions
fi: Poista kaikki versiot

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Copy of the revision from %date.
fi: Kopio versiosta päivämäärältä %date.

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Administrative title
fi: Ylläpidollinen otsikko

en: Current revision
fi: Nykyinen versio

en: Operations links
fi: Toimenpidelinkit

en: Master
fi: Isäntä

en: An autocomplete text field.
fi: Autocomplete tekstikenttä.

en: @date by @username
fi: @date kirjoittajalta @username

en: Are you sure you want to remove the @entity-type %label?
fi: Haluatko varmasti poistaa @entity-type %label?
