Href Lang Exchange (1.0.0-beta6) - en to gl translation catalogue (48 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Remove
gl: Quitar

en: Language
gl: Idioma

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Country
gl: País

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Path
gl: Ruta

en: Region
gl: Área

en: Created
gl: Creado

en: Page
gl: Páxina

en: Site
gl: Sitio

en: Revisions
gl: Revisión

en: System
gl: Sistema

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Publishing options
gl: Opcións de publicación

en: Create new revision
gl: Crear nova revisión

en: Revert
gl: Volver

en: Reference
gl: Referencia

en: Revisions for %title
gl: Revisións para %title

en: Revision
gl: Revisión

en: Changed
gl: Cambiado

en: Revision of %title from %date
gl: Revisión de %title de %date

en: Apply
gl: Aplicar

en: Language switcher
gl: Selector de idioma

en: Sitemap
gl: Mapa do sitio

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer volver á revisión de %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer borrar a revisión de %revision-date?

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Copy of the revision from %date.
gl: Copia da revisión de %date.

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Administrative title
gl: Título administrativo

en: Current revision
gl: Revisión actual

en: An autocomplete text field.
gl: Un campo de texto autocompletado.
