Href Lang Exchange (1.0.0-beta6) - en to gu translation catalogue (20 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Remove
gu: લોપ

en: Language
gu: ભાષા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Import
gu: આયાત

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Path
gu: પાથ

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Site
gu: સાઇટ

en: Reference
gu: સંદર્ભ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો
