Href Lang Exchange (1.0.0-beta6) - en to ht translation catalogue (14 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Language
ht: Lang

en: Search
ht: Chèche

en: - None -
ht: - Vid -

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
