Href Lang Exchange (1.0.0-beta6) - en to lv translation catalogue (46 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Remove
lv: Izņemt

en: Language
lv: Valoda

en: Overview
lv: Pārskats

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Country
lv: Valsts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Path
lv: Ceļš

en: Region
lv: Reģions

en: Created
lv: Izveidots

en: Page
lv: Lapa

en: Site
lv: Vietne

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: System
lv: Sistēma

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Publishing options
lv: Publicēšanas iespējas

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Reference
lv: Atsauce

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: Revision
lv: Revīzija

en: Changed
lv: Labots

en: Revision of %title from %date
lv: %date datuma revīzija %title

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Language switcher
lv: Valodu pārslēdzējs

en: Connect
lv: Pieslēgties

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties atgriezties pie revīzijas no %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst revīziju %revision-date?

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Delete all revisions
lv: Dzēst visas revīzijas

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Copy of the revision from %date.
lv: %date datuma revīzijas kopija.

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija
