Href Lang Exchange (1.0.0-beta6) - en to my translation catalogue (23 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: System
my: စနစ်

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: - All -
my: - အားလုံး -
