Href Lang Exchange (1.0.0-beta6) - en to ug translation catalogue (25 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: - None -
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: ,
ug: ،

en: System
ug: سېستىما

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Publishing options
ug: ئېلان قىلىش شەرتلىرى

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
