Href Lang Exchange (1.0.0-beta7) - en to lt translation catalogue (43 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Language
lt: Kalba

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Country
lt: Šalis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Path
lt: Kelias

en: Region
lt: Sritis

en: Created
lt: Sukurta

en: Page
lt: Puslapis

en: Site
lt: Svetainė

en: Revisions
lt: Versijos

en: System
lt: Sistema

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Publishing options
lt: Rodymo nuostatos

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: Revision
lt: Versija

en: Changed
lt: Pakeista

en: Revision of %title from %date
lt: Versija %title  nuo %date.

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Language switcher
lt: Kalbos keitiklis

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: @date by @username
lt: @username - @date
