Href Lang Exchange (1.0.0-beta7) - en to os translation catalogue (18 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Remove
os: Схаф

en: Language
os: Æвзаг

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Export
os: Экспорт

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд

en: Path
os: Фæндаг
