Href Lang Exchange (1.0.0-beta7) - en to be translation catalogue (37 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Remove
be: Выдаліць

en: Language
be: Мова

en: Overview
be: Агляд

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: - None -
be: - Нічога -

en: Country
be: Краіна

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Path
be: Сцежка

en: Region
be: Рэгіён

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Page
be: Старонка

en: Site
be: Сайт

en: Revisions
be: Версіі

en: System
be: Сістэма

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Publishing options
be: Налады публікацыі

en: Create new revision
be: Стварыць новую версію

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Revisions for %title
be: Версіі %title

en: Revision
be: Версія

en: Revision of %title from %date
be: Вэрсыя %title ад %date

en: Apply
be: Ужыць

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце вярнуцца да версіі ад %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце выдаліць версію ад %revision-date?

en: Copy of the revision from %date.
be: Дуплікат версіі з %date.
