Href Lang Exchange (1.0.0-beta7) - en to ca translation catalogue (51 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Remove
ca: Elimina

en: Language
ca: Llengua

en: Overview
ca: Resum

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: - None -
ca: - Cap -

en: Country
ca: País

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Path
ca: Camí

en: Region
ca: Regió

en: Created
ca: Creat

en: Page
ca: Pàgina

en: Site
ca: Lloc

en: System
ca: Sistema

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Publishing options
ca: Opcions de publicació

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Reference
ca: Referència

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Changed
ca: Canviat

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: Apply
ca: Aplica

en: Language switcher
ca: Commutador de llengua

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Short Title
ca: Títol curt

en: Delete all revisions
ca: Esborra totes les revisions

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Administrative title
ca: Títol d'administració

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: Operations links
ca: Enllaços d'operacions

en: Master
ca: Mestre

en: An autocomplete text field.
ca: Un camp de text amb autocompletat.

en: @date by @username
ca: @date per @username

en: Are you sure you want to remove the @entity-type %label?
ca: Esteu segur que voleu eliminar @entity-type %label?
