Href Lang Exchange (1.0.0-beta7) - en to et translation catalogue (55 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Remove
et: Eemalda

en: Language
et: Keel

en: Overview
et: Ülevaade

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: - None -
et: - Puudub -

en: Country
et: Riik

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Path
et: Tee

en: Region
et: Regioon

en: Created
et: Loodud

en: Page
et: Lehekülg

en: Site
et: Sait

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: System
et: Süsteem

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Publishing options
et: Avaldamise seaded

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: Revert
et: Lähtesta

en: Reference
et: Viide

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Changed
et: Muudetud

en: Revision of %title from %date
et: %title redaktsioon %date kuupäevast

en: Apply
et: Rakenda

en: Language switcher
et: Keele vahetaja

en: Sitemap
et: Sisukaart

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad taastada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad kustutada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Offset
et: Nihe

en: Delete all revisions
et: Kustuta kõik versioonid

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Copy of the revision from %date.
et: Redaktsiooni koopia kuupäevast %date.

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Administrative title
et: Administratiivne pealkiri

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: An autocomplete text field.
et: Iselõppevate terminite väli.

en: @date by @username
et: @date - @username

en: Are you sure you want to remove the @entity-type %label?
et: Kas sa oled kindel, et soovid kustutada @entity-type %label?
