Href Lang Exchange (1.0.0-beta7) - en to eu translation catalogue (42 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Country
eu: Herria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: Path
eu: Bide-izena

en: Region
eu: Atal

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Page
eu: Orria

en: Site
eu: Gunea

en: Url
eu: URLa

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: System
eu: Sistema

en: Desc
eu: Beheraka

en: Publishing options
eu: Argitaratze aukerak

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Sitemap
eu: Gunearen mapa

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka

en: An autocomplete text field.
eu: Automatikoki osatzen den testu eremua.
