Href Lang Exchange (1.0.0-beta7) - en to sl translation catalogue (29 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Remove
sl: Odstrani

en: Language
sl: Jezik

en: Overview
sl: Pregled

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Path
sl: Pot

en: Region
sl: Regija

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Page
sl: Stran

en: Revisions
sl: Različice

en: System
sl: Sistem

en: Publishing options
sl: Možnosti objave

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico

en: Revert
sl: Povrni

en: Revisions for %title
sl: Različice za %title

en: Revision
sl: različice

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite povrniti različico iz %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati različico iz %revision-date?
