Hierarchical Taxonomy Import (2.0.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Import
he: יבוא

en: Vocabularies
he: מילונים

en: About
he: אודות

en: The file could not be uploaded.
he: לא ניתן להעלות את הקובץ.
