Hierarchical Taxonomy Import (2.0.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
it: Tassonomia

en: Import
it: Importa

en: Vocabularies
it: Vocabolari

en: About
it: Informazioni

en: The file could not be uploaded.
it: Il file non può essere caricato
