Hierarchical Taxonomy Import (2.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Import
km: នាំចូល

en: Vocabularies
km: វាក្យ​សព្ទ

en: About
km: អំពី

en: The file could not be uploaded.
km: មិនអាច​ផ្ទុក​ឡើង​ឯកសារ​បាន​ទេ ។
