Hierarchical Taxonomy Import (2.0.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: Import
sv: Importera

en: Vocabularies
sv: Vokabulärer

en: About
sv: Om

en: The file could not be uploaded.
sv: Filen kunde inte laddas upp.
