Hierarchical Taxonomy Import (2.0.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Import
ar: استيراد

en: Vocabularies
ar: المعاجم

en: About
ar: حول

en: The file could not be uploaded.
ar: تعذر رفع الملف.
