Hierarchical Taxonomy Import (2.0.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Import
az: İmport

en: Vocabularies
az: Lüğətlər

en: About
az: Haqqında

en: The file could not be uploaded.
az: Faylı yükləmək mümkün olmadı.
