Hierarchical Taxonomy Import (2.0.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Import
be: Імпарт

en: Vocabularies
be: Раздзелы

en: About
be: Аб

en: The file could not be uploaded.
be: Файл не можа быць апублікаваны.
