Hierarchical Taxonomy Import (2.0.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Import
ca: Importa

en: Vocabularies
ca: Vocabularis

en: CSV File
ca: Fitxer CSV

en: About
ca: Detalls

en: The file could not be uploaded.
ca: No s'ha pogut carregar el fitxer.
