Hierarchical Taxonomy Import (2.0.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
da: Taksonomi

en: Import
da: Importér

en: Vocabularies
da: Ordforråd

en: CSV File
da: CSV-fil

en: About
da: Om

en: The file could not be uploaded.
da: Filen kan ikke uploades.
