Hierarchical Taxonomy Import (2.0.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
de: Taxonomie

en: Import
de: Importieren

en: Vocabularies
de: Vokabulare

en: CSV File
de: CSV-Datei

en: About
de: Über

en: The file could not be uploaded.
de: Die Datei konnte nicht hochgeladen werden.
