Hierarchical Taxonomy Import (2.0.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
es: Taxonomía

en: Import
es: Importar

en: Vocabularies
es: Vocabularios

en: CSV File
es: Archivo CSV

en: About
es: Acerca de

en: The file could not be uploaded.
es: El archivo no pudo ser subido.
