Hierarchical Taxonomy Import (2.0.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Import
fi: Tuo

en: Vocabularies
fi: Sanastot

en: About
fi: Tietoja

en: The file could not be uploaded.
fi: Tiedoston lataaminen epäonnistui.
