Hierarchical Taxonomy Import (2.0.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
fr: Taxonomie

en: Import
fr: Importer

en: Vocabularies
fr: Vocabulaires

en: CSV File
fr: Fichier CSV

en: About
fr: À propos

en: The file could not be uploaded.
fr: Le fichier n'a pas pu être transféré.
