Hierarchical Taxonomy Import (2.0.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Import
gl: Importar

en: Vocabularies
gl: Vocabularios

en: About
gl: Información

en: The file could not be uploaded.
gl: Non se puido subir o ficheiro.
