Hierarchical Taxonomy Import (2.0.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Import
hr: Uvezi

en: Vocabularies
hr: Rječnici

en: About
hr: Opis

en: The file could not be uploaded.
hr: Datoteka nije mogla biti otpremljena.
