Hierarchical Taxonomy Import (2.0.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
id: Taksonomi

en: Import
id: Impor

en: Vocabularies
id: Kosakata-kosakata

en: About
id: Tentang

en: The file could not be uploaded.
id: Berkas tidak bisa diunggah.
