Hierarchical Taxonomy Import (2.0.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
ja: タクソノミー

en: Import
ja: インポート

en: Vocabularies
ja: ボキャブラリー

en: CSV File
ja: CSVファイル

en: About
ja: アバウト

en: The file could not be uploaded.
ja: ファイルがアップロードできませんでした。
