Hierarchical Taxonomy Import (2.0.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Import
jv: Ngimpor

en: Vocabularies
jv: Kosakata

en: About
jv: Ngenani

en: The file could not be uploaded.
jv: Berkas ora bisa diunggah.
