Hierarchical Taxonomy Import (2.0.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Import
ku: هاوردن

en: Vocabularies
ku: وشەگەلەکان

en: About
ku: دەربارە

en: The file could not be uploaded.
ku: ئەم پەڕگەیە نەتوانرا باربکرێت.
