Hierarchical Taxonomy Import (2.0.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Import
lt: Importuoti

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: About
lt: Apie

en: The file could not be uploaded.
lt: Failo neįmanoma įkelti.
