Hierarchical Taxonomy Import (2.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Import
lv: Importēt

en: Vocabularies
lv: Vārdnīcas

en: About
lv: Par

en: The file could not be uploaded.
lv: Datni nebija iespējams augšupielādēt.
