Hierarchical Taxonomy Import (2.0.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Import
nl: Importeren

en: Vocabularies
nl: Woordenlijsten

en: CSV File
nl: CSV-bestand

en: About
nl: Over

en: The file could not be uploaded.
nl: Het bestand kan niet worden geüpload.
