Hierarchical Taxonomy Import (2.0.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Import
pl: Importuj

en: Vocabularies
pl: Słowniki

en: About
pl: O stronie

en: The file could not be uploaded.
pl: Nie udało się wysłać pliku.
