Hierarchical Taxonomy Import (2.0.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
fa: رده بندی

en: Import
fa: ورود

en: Vocabularies
fa: لغتنامه‌ها

en: About
fa: درباره

en: The file could not be uploaded.
fa: فایل نتوانست بارگذاری شود.
