Hierarchical Taxonomy Import (2.0.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
ru: Таксономия

en: Import
ru: Импортировать

en: Vocabularies
ru: Словари

en: CSV File
ru: CSV файл

en: About
ru: Информация

en: The file could not be uploaded.
ru: Файл не может быть загружен.
